NASZE SUKCESY 2017/2018

MIĘDZYNARODOWY KONKURS
"KANGUR MATEMATYCZNY 2018"

Stanisław Mrowiec - LAUREAT
Łukasz Steczek - wynik bardzo dobry
Agata Repeć - wyróżnienie
Jakub Nowosad - wyróżnienie
Amelia Nowosad - wyróżnienie
Oliwier Białas - wyróżnienie




XX PRZEGLĄD UCZNIÓW KLAS PERKUSJI SZKÓŁ MUZYCZNYCH
I STOPNIA IM. WŁODZIMIERZA SKOWERY

Michał Książek - wyróżnienie


V GŁOGOWSKI KONKURS TRĘBACZY

Łukasz Steczek - III miejsce
Julia Gretka - wyróżnienie


V OLKUSKI KONKURS PERKUSYJNY "MŁODY PERKUSISTA"

Antoni Woch - wyróżnienie
Michał Książek - wyróżnienie


XXVIIII REJONOWY FESTIWAL KULTURY MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

W piątek 20 kwietnia uczniowie klasy I i IV wzięli udział w konkursie Rejonowym Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej.Teatrzyk dziecięcy liczący 36 osób z Zespołu Szkół Muzycznych w Tychach pod kierunkiem Gabrieli Mikołajec w przedstawieniu pt. ,, Królewna Śnieżka
i siedmiu krasnoludków'' zdobył wyróżnienie I stopnia w XXVIII Rejonowym Festiwalu Młodzieży Szkolnej . Wszystkim uczniom serdecznie dziękujemy za ogrom włożonej pracy i życzymy dalszych sukcesów.


SZKOLNY KONKURS KOMPOZYTORSKI
"TANIEC LUDOWY"


V OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL SKRZYPCOWY

Michalina Kostka - wyróżnienie


V OGÓLNOPOLSKI KONKURS ZESPOŁÓW KAMERALNYCH -  "MUZYKOWANIE W TRZCIANIE

Maja Giedwiłło
Michalina Kostka

Hanna Steczek
Asekandra Skiba


PRO BOHEMIA - OSTRAWA

Łukasz Steczek - III miejsce
Filip trzpiot - III miejsce


V OGÓLNOPOLSKI KONKURS GITAROWY
"MŁODZI CZARODZIEJE GITARY"

Aleksander Pinkowski - wyróżnienie


XI OGÓLNOPOLSKIE FORUM INSTRUMENTALISTÓW
IM. KAROLA I ANTONIEGO SZAFRANKÓW - RYBNIK 2018

Hanna Steczek
Michalina Kostka
Aleksandra Skiba
Maja Giedwiłło




XI OGÓLNOPOLSKI KONKURS UCZNIÓW WSZYSTKICH SPECJALNOŚCI
MAŁY CZY DUŻY WIRTUOZ?

Hanna Steczek - II miejsce
Michalina Kostka - wyróżnienie


FESTIWAL WYOBRAŹNI MUZYCZNEJ - WROCŁAW
KONKURS UMIEJĘTNOŚCI SŁUCHOWYCH

Aleksandra Kruż - wyróżnienie


ŚWIĘTOKRZYSKI FESTIWAL KLAS INSTRUMENTÓW DĘTYCH

Łukasz Steczek - II miejsce
Filip Trzpiot - wyróżnienie


X KONFRONTACJE INSTRUMENTÓW DĘTYCH - NOWY TARG 2018

Filip Trzpiot - II miejsce
Łukasz Steczek - II miejsce
Julia Gretka - wyróżnienie


XIII MIĘDZYNARODOWE FORUM PIANISTYCZNE
"Bieszczady bez granic" -  Sanok 2018

Hanna Derej - Nagroda Specjalna


II ZIMOWY PRZEGLĄD GITAROWY
W BOBOWEJ

Marta Latusek - nagroda III stopnia



MIĘDZYNARODOWE FORUM PIANISTYCZNE

Jakub Derej
Hanna Derej


WOJEWÓDZKI KONKURS POETYCKI


WOJEWÓDZKI KONKURS PRZEDMIOTOWY Z JĘZYKA POLSKIEGO

Z radością informujemy, że nasze uczennice: 
Dagmara Wocław (kl. VII OSM) 
i Agata Repeć (kl. VI OSM)

zakwalifikowały się do III etapu Wojewódzkiego Konkursu Podmiotowego z Języka Polskiego.

GRATULUJEMY I TRZYMAMY KCIUKI!


OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA PRZEDMIOTOWA OLIMPUS

J.POLSKI -  Adrianna Gawor
J.ANGIELSKI  Iga Ciepał


XI MIKOŁAJKOWY KONKURS GITAROWY DLA DZIECI
W RYBNIKU

Maciej Sucheta - III  miejsce


KONKURS PLASTYCZNY

22 października odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie Konkursu plastycznego pt.:”Objawienia Matki Bożej w Fatimie” zorganizowanego przez parafię pw. św. Krzysztofa w Tychach z okazji 100-lecia przekazania tajemnic fatimskich.
Z naszej szkoły dwie uczennice klasy 2 OSM zostały zaproszone na galę wręczenia nagród, a na niej otrzymały:

Maja Pilszek – nagrodę za zdobycie II miejsca
Amelia Nowosad – wyróżnienie.

Gratulujemy !!!

Anna Marcinczak


„Św. Franciszek każdemu braciszek”

10 listopada dwie uczennice z klasy 4 OSM, laureatki etapu szkolnego: 
Natalia Cieśla oraz Marta Pilszek wzięły udział w konkursie: „Św. Franciszek każdemu braciszek”.

Był to konkurs wiedzy o życiu świętych Franciszka i Klary. Podczas konkursu dziewczynki wykazały się wiedzą
o bohaterach konkursu, zdolnościami plastycznymi i organizacyjnymi.

Dekorację podczas konkursu stanowiły prace plastyczne, a wśród nich prace naszych uczennic, które brały udział
w części plastycznej tego konkursu: Zofii Kosickiej i Mai Pilszek z kl. 2 OSM.

prev next

KONKURS PLASTYCZNY

2 listopada komisja w składzie:

p. Kornelia Szostak – plastyk,
p. Magdalena Wojkowska – wicedyrektor,
p. Anna Marcinczak – katecheta,
p. Beata Niesyto – matematyk

wybrała spośród sześciu dostarczonych prac plastycznych na konkurs: „św. Franciszek każdemu braciszek” - „Święty w służbie nieugięty, czyli ślady miłości w szarej codzienności” dwie prace, jak informował regulamin konkursu.

To prace uczennic: 

Zofii Kosickiej z klasy 2 OSM

Mai Pilszek z klasy 2 OSM

Gratulujemy !!!

Anna Marcinczak


XXIII KONKURS WIEDZY BIBLIJNEJ

27 października odbył się w naszej szkole etap szkolny XXIII Konkurs Wiedzy Biblijnej dla szkół podstawowych w roku szkolnym 2017/2018„Ty jesteś mój Syn umiłowany,w Tobie mam upodobanie” (Mk 1, 11). 

Do etapu rejonowego przeszli:

Jacek Wójcik z klasy 5 OSM

Jakub Nowosad z klasy 6 OSM

Wiktoria Marek z klasy 6 OSM

Gratulujemy !!!

Anna Marcinczak


XI OGÓLNOPOLSKI KONKURS PERKUSYJNY

Antoni Wocha - wyróżnienie



T JAK TALENT

Maja Giedwiłło - II miejsce
Hanna Derej - III miejsce 


KONKURS RECYTATORSKI



OPEN POLISH DANCE CUP

Ismena Pohl - klasa V OSM


KONKURS PLASTYCZNY

Maja Pilszek - II miejsce
Amelia Nowosad - wyróżnienie


POWIATOWE IGRZYSKA DZIECI
W SZACHACH


POWIATOWE IGRZYSKA DZIECI
W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH DZIEWCZĄT