Grono pedagogiczne

DYREKCJA SZKOŁY

mgr Tomasz Giedwiłło - Dyrektor

mgr Magdalena Wojkowska - Wicedyrektor

mgr Justyna Płachno - Wicedyrektor

KIEROWNICY SEKCJI

mgr Magdalena Piotrowska – sekcja instrumentów smyczkowych i gitary

mgr Jacek Dobrzński – sekcja instrumentów dętych, akordeonu i perkusji

mgr Justyna Fenczyszyn-Ćmiel – sekcja ogólnomuzyczna

mgr Magdalena Minor – sekcja fortepianu

WYCHOWAWCY

OSM

I – Bogumiła Rybska 
II  - Beata Holecka

III – Agnieszka Kokoszka
IV - Marek Białoń
V – Aleksandra Kruż
VI – Elżbieta Woźniak
VII – Beata Niesyto 
VIII – Ewa Godzik


PSM

I/6 -Alicja Niemirska
II/6 – Joanna Jaguszewska/Joanna Buczyńska
III/6 – Alicja Niemirska
IV/6 – Kamil Pawłowski  
V/6 – Małgorzata Mazur
VI/6 – Kamil Pawłowski
  I/4 – Małgorzata Mazur
II-IV/4 – Joanna Jaguszewska/Joanna Buczyńska


GRONO PEDAGOGICZNE

   Sekcja fortepianu

  1. Magdalena Minor – fortepian, fortepian dodatkowy - kierownik sekcji
  2. Tadeusz Barylski – fortepian dodatkowy, akompaniament,
  3. Bożena Furmańska – fortepian, fortepian dodatkowy,
  4. Alicja Gutowska-Martinez – fortepian, fortepian dodatkowy, akompaniament,
  5. Barbara Klikiewicz – fortepian, fortepian dodatkowy,
  6. Sabina Kulisz - Leszczyńska– fortepian, fortepian dodatkowy,
  7. Jakub Mariańczyk – fortepian dodatkowy, akompaniament,
  8. Joanna Martinson – fortepian, fortepian dodatkowy, akompaniament,
  9. Michał Mazanek – fortepian dodatkowy, akompaniament,
  10. Agata Misiura – fortepian, akompaniament,
  11. Joanna Nowakowska – fortepian, fortepian dodatkowy, akompaniament,
  12. Ewa Sobczak–Siemianowska – fortepian dodatkowy, akompaniament,
  13. Jan Porzuczek – fortepian, fortepian dodatkowy, akompaniament.

   Sekcja przedmiotów ogólnomuzycznych

  1. Justyna Fenczyszyn-Ćmiel – rytmika, kształcenie sł. - kierownik sekcji,
  2.  Joanna Buczyńska – kształcenie sł., rytmika, audycje muz.,
  3. Grzegorz Bury – improwizacja z elementami kompozycji,
  4. Tomasz Giedwiłło – chór, zespół wok-instr, fortepian dodatkowy,
  5. Joanna Jaguszewska – rytmika, kształcenie sł., audycje muz.,
  6. Aleksandra Kruż – orkiestra, kształcenie sł., audycje muz., literatura muz., zasady muz. z elem. edycji nut, podstawy  dyrygowania
  7. Małgorzata Mazur – kształcenie sł., audycje muz.,
  8. Alicja Niemirska – kształcenie sł., rytmika,
  9. Kamil Pawłowski – kształcenie sł., audycje muz.,
  10. Justyna Płachno – rytmika, kształcenie sł., audycje muz.,
  11. Kornelia Szostak – zajęcia taneczne.

 

   Sekcja instrumentów smyczkowych i gitary

  1. Magdalena Piotrowska – skrzypce – kierownik sekcji,
  2. Mariusz Bury – gitara,
  3. Mirosław Franczak – gitara,
  4. Aleksandra Frączek – skrzypce,
  5. Łukasz Konieczny – skrzypce,
  6. Sebastian Malon – skrzypce,
  7. Mariusz Orzełowski – gitara,
  8. Janusz Pietrucha – gitara,
  9. Jacek Płosa – gitara,
  10. Mateusz Prześlak – gitara, zespół gitarowy,
  11. Oskar Radwański- skrzypce,
  12. Grzegorz Skiba – gitara,
  13. Franciszek Skóra – wiolonczela,
  14. Kalina Szczyrba – skrzypce.

 

   Sekcja instrumentów dętych, akordeonu i perkusji

  1. Jacek Dobrzański – klarnet, Big Band – kierownik sekcji,
  2. Anna Tomaszewska – flet,
  3. Robert Czmok – saksofon,
  4. Robert Kier – akordeon,
  5. Mateusz Misiak – perkusja, zespół perkusyjny,
  6. Michał Młot – akordeon,
  7. Nowakowski Krzysztof – perkusja,
  8. Grzegorz Szczyrba – trąbka,
  9. Alicja Warcaba – flet,
  10. Aleksandra Borowiecka-Kwolek - flet,
  11. Gabriela Wąż – flet,
  12. Mariola Żebrowska – flet.

 

   Przedmioty ogólnokształcące

  1. Marek Białoń – historia,
  2. Elżbieta Borowska – język niemiecki,
  3. Ewa Godzik – język angielski,
  4. Beata Holecka – edukacja wczesnoszkolna,
  5. Małgorzata Jaromin – wychowanie do życia w rodzinie,
  6. Agnieszka Kokoszka – edukacja wczesnoszkolna,
  7. Agnieszka Krasuska – edukacja dla bezpieczeństwa,
  8. Paweł Kubica – informatyka,
  9. Paweł Lebuda– wychowanie fizyczne,
  10. Gabriela Mikołajec – edukacja wczesnoszkolna,
  11. Beata Niesyto – matematyka,
  12. Małgorzata Nowakowska – język polski,
  13. Anna Marcinczak – religia,
  14. Katarzyna Polczyk – chemia,
  15. Grażyna Rakoczy – geografia,
  16. Bogumiła Rybska – edukacja wczesnoszkolna,
  17. Kornelia Szostak – plastyka, technika,
  18. Magdalena Wojkowska – język polski,
  19. Elżbieta Woźniak – przyroda, biologia,
  20. Barbara Zegrodnik – fizyka.



Pozostałe

Lidia Kępowicz, Bogumiła Rybska, Ewa Seibel-Śliwiok – biblioteka, centrum multimedialne
Jolanta Kloc, Anna Kusiak-Botor, Teresa Lipińska – świetlica
Agnieszka Ludynia - pedagog