NASZE SUKCESY 2016/2017

MIĘDZYNARODOWY KONKURS KANGUR MATEMATYCZNY 2017

STECZEK ŁUKASZ - wyróżnienie
SZYMKOWSKI FRANCISZEK - wyróżnienie

POHL ISMENA - wyróżnienie
REPEĆ AGATA - wyróżnienie
NOWOSAD JAKUB - wyróżnienie
CIEPAŁ IGA - wyróżnienie 



MIĘDZYNARODOWY KONKURS TRĘBACZY W KRAPKOWICACH

Eryk Król - wyróżnienie


ZAWODY PŁYWACKIE

Hanna Derej - I miejsce


XII MIĘDZYPOWIATOWE  IGRZYSKA ORTOGRAFICZNE
"Korrida - corrida 2017"

II miejsce:
Martyna Rojek 
Dagmara Wocław
Jaku
b  Nowosad


VII OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL ORKIESTR SZKÓŁ MUZYCZNYCH
I STOPNIA

Zespół instrumentów dętych - III miejsce


"MAŁY I DUŻY WIRTUOZ?" - WARSZAWA

Hanna Steczek - II miejsce


V DĄBROWSKI KONKURS GITAROWY

Lena Karoń - wyróżnienie


MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI W JĘZYKU ANGIELSKIM"SPORT MEANS HEALTH"
ORGANIZOWANY PRZEZ SP 18 W TYCHACH

Ismena Polch zklasy IV OSM - I miejsce
Lena Karoń zklasy V OSM - I miejsce

prev next

11 maja 2017 roku uczniowie naszej szkoły reprezentowali swoje umiejętności językowe w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim w Języku Angielskim organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 18 w Tychach.

W kategoriach klas III – VI uczniowie zajęli następujące miejsca:

Marta Pilszek – IV miejsce w kat. klas III

Ismena Pohl – I miejsce w kat. klas IV

Lena Karoń – I miejsce w kat. klas V

Jakub Wójcik – IV miejsce w kat. klas VI


MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI "SPORT TO ZDROWIE" ORGANIZOWANY PRZEZ SP 18 W TYCHACH

Milena Wilchelm  z klasy III OSM - II miejsce
Klara Sierek z klasy I OSM - IV miejsce



IX FESTIWAL POLSKIEJ MUZYKI WSPÓŁCZESNEJ DLA PIANISTÓW
IM. JANINY GARŚCI

Natalia Woźniak - III miejsce


XXII MUZYCZNE PREZENTACJE MŁODYCH SKRZYPKÓW

Hanna Steczek - II miejsce


V DĄBROWSKI KONKURS GITAROWY

Aleksander Pinkowski - wyróżnienie


IV ŚLASKI FESTIWAL CHÓRÓW SZKÓŁ MUZYCZNYCH IM. JÓZEFA ŚWIDRA

Puchar dla Chóru Dziecięcego pod dyrekcją Tomasza Giedwiłło

prev next

XIII OGÓLNOPOLSKIE FORUM MŁODYCH INSTRUMENTALISTÓW
IM. KAROLA I ANTONIEGO SZAFRANKÓW - RYBNIK 2017

III miejsce
Zespół:
Hanna Steczek - skrzypce
Natalia Lerch - skrzypce
Michalina Kostka - skrzypce
Maja Giedwiłło - fortepian


XXVI KONFROTACJE INSTRUMENTALISTÓW DĘTYCH - OŁAWA 2017

Eryk Król - wyróżnienie


IV OLKUSKI KONKURS PERKUSYJNY "MŁODY PERKUSISTA"


KONKURSY SZKOLNE



OLIMPIADA PRZEDMIOTOWA
Z MATEMATYKI
OLIMPUS SESJA ZIMOWA 2017

Agata Repeć (klasa V OSM ) - LAUREATKA


XV SOCHACZEWSKIE SPOTKANIA KAMERALNE

Zespół:
Hanna Steczek - skrzypce
Natalia Lerch - skrzypce
Michalina Kostka - skrzypce
Maja Giedwiłło - fortepian


VII OGÓLNOPOLSKI KONKURS GITAROWY

Dominika Węgrzyk - wyróżnienie


TAMBURI DI CANTO

Antoni Woch - wyróżnienie



STYPENDYŚCI 2017

1. Ismena Pohl
2. Maja Giedwiłło
3. Iga Ciepał
4. Agata Repeć
5. Dagmara Wocław
6. Martyna Rojek
7. Jagoda Pękałaa


MIĘDZYNARODOWY KONKURS "MŁODY WIRTUOZ"
W RAMACH XII MIĘDZYNARODOWEGO FORUM PIANISTYCZNEGO
"BIESZCZADY BEZ GRANIC" - SANOK 2017

Hanna Derej -    Dyplom srebrnego wirtuoza
                        Dyplom za wykonanie własnej kompozycji
                        Certyfikat aktywnego uczestnictwa




III REJONOWY PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK "TYCHY 2017"



XIII GRAND PRIX W TENISIE STOŁOWYM

Hanna Derej - I miejsce


OGÓLNOPOLSKI KONKURS MULTITEST

Z matematyki:

Jakub Nowosad - wyróżnienie

Z przyrody:

Iga Ciepał - wyróżnienie
Maja Giedwiłło - wyróżnienie
Dagmara Wocław - wyróżnienie
Korneliusz Gliniany - wyróżnienie


XIII GRAND PRIX TYCHÓW W TENISIE STOŁOWYM

Hanna Derej - I miejsce


SZKOLNY KONKURS PIOSENKI "BARWY JESIENI"


OPEN POLISH DANCE CUP

Ismena Pohl - I miejsce


TURNIEJ GRAND PRIX W TURNIEJU ZIEMNYM

Hanna Derej - I miejsce