2013/2014

NASZE SUKCESY

MAMY KOLEJNEGO LAUREATA!

Dominik Bałaban, uczeń klasy VI OSM, został laureatem Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki z Elementami Przyrody, co dla ucznia szkoły podstawowej jest ważnym i znaczącym osiągnięciem. Laureat tego konkursu jest zwolniony z obowiązku przystąpienia do sprawdzianu szóstoklasisty, otrzymując maksymalną liczbę punktów i otwarte drzwi do wybranego gimnazjum.

W tym roku dwóch spośród piętnastu naszych szóstoklasistów może poszczycić się tytułem laureata wspomnianego konkursu. Przypominamy, że najwyższy wynik w matematycznych i przyrodniczych potyczkach zdobył w ubiegłym roku szkolnym (jako piątoklasista!) Adam Jeliński.

Przykład chłopców dowodzi, że artystyczna dusza może iść w parze ze ścisłym umysłem. Dominik gra na fortepianie, a Adam jest wiolonczelistą.

Wielkie gratulacje!

XIII OGÓLNOPOLSKI WIOSENNY FESTIWAL FLETOWY W SOCHACZEWIE

VII OGÓLNOPOLSKI KONKURS SZKÓŁ MUZYCZNYCH I STOPNIA W CHEŁMIE

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRZEDMIOTOWY Z MATEMATYKI EDI

Oktavia Bujnowicz - wyróżnienie - miejsce 6

Alicja Ciechimska -wyróżnienie - miejsce 7

Antonina Lazar - wyróżnienie - miejsce 9

Adam Jeliński -wyróżnienie - miejsce 11

OGÓLNOPOLSKI KONKURS AKORDEONOWY - WIELICZKA

IV OLKUSKI FESTIWAL SKRZYPCOWY "MAŁY VIOLINISTA"

XVI POWIATOWY KONKURS RECYTATORSKI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I GIMNAZJÓW

III GŁOGOWSKI KONKURS TRĘBACZY

VI CHRZANOWSKIE SPOTKANIA MŁODYCH INSTRUMENTALISTÓW

ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ

MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY KANGUR 2014

Adam Jeliński - wynik bardzo dobry

Dominik Bałaban - wyróżnienie

Antonina Lazar - wyróżnienie

Antoni Simka - wyróżnienie Agata Repeć - wyróżnienie Jakub Nowosad- wyróżnienie Malwina Wojciechowska - wyróżnienie

OGÓLNOPOLSKI KONKURS EKOLOGICZNY - EKOPLANETA

II OGÓLNOPOLSKI KONKURS GITAROWY

XVI DOLNOŚLĄSKI KONKURS GITAROWY - GITARIADA 2014

VI TURNIEJ MŁODYCH AKORDEONISTÓW - OLEŚNICA

X GRAND PRIX TYCHÓW W TENISIE STOŁOWYM

II ŚWIĘTOKRZYSKI FESTIWAL KLAS INSTRUMENTÓW DĘTYCH

VIII OGÓLNOPOLSKI KONKURS INSTRUMENTÓW DĘTYCH KRAKÓW

MIĘDZYNARODOWY KONKURS AKORDEONOWY - OSTRAWA

III OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL SKRZYPCOWY - KIELCE

V WŁOCŁAWSKIE SPOTKANIA SKRZYPCOWE "MINIATURA POLSKA"

REJONOWY KONKURS ORTOGRAFICZNY O TYTUŁ BEZBŁĘDNEGO SZÓSTOKLASISTY

KONFRONTACJE INSTRUMENTÓW DĘTYCH - OŁAWA 2014

PRZEGLĄD ZESPOŁÓW RYTMICZNYCH

ZAWODY PŁYWACKIE KLAS TRZECICH

"CORRIDA-KORRIDA"

Poskromiony byk!

Tegoroczny konkurs "Corrida-Korrida" wyłonił powiatowych Mistrzów Ortografii, którymi zostali uczniowie naszej szkoły: Oktavia Bujnowicz, Adam Jeliński, Antoni Simka. Drużyna pokonała pozostałe szkoły podstawowe i otrzymała nagrodę specjalną-symboliczną statuetkę Poskromionego Byka.

Jesteśmy z Was dumni!

MIĘDZYNARODOWY KONKURS SKRZYPCOWY"JANKO MUZYKANT"

PREZENTACJE MINIATUR SKRZYPCOWYCH

REGIONALNY KONKURS KSZTAŁCENIA SŁUCHU W KRAKOWIE

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS SOLFEŻU W NYSIE

Oktavia Bujnowicz I nagroda
Adam Jeliński I nagroda
Antonina Lazar II nagroda

WOJEWÓDZKI KONKURS PRZEDMIOTOWY Z MATEMATYKI Z ELEMENTAMI PRZYRODY

DĄBROWSKI KONKURS GITAROWY

OGÓLNOPOLSKI KONKURS "GITARA W MUZYCE KAMERALNEJ"

OGÓLNOPOLSKI KONKURS "Z POPRAWNĄ POLSZCZYZNĄ NA CO DZIEŃ" ORAZ "Z ORTOGRAFIĄ NA CO DZIEŃ"

Z PRZYJEMNOŚCIĄ INFORMUJEMY, ŻE DO 3. ETAPU OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU „Z POPRAWNĄ POLSZCZYZNĄ NA CO DZIEŃ” ZAKWALIFIKOWAŁA SIĘ

MAGDALENA NOWAKOWSKA.

Z PRZYJEMNOŚCIĄ INFORMUJEMY, ŻE DO 3.ETAPU OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU „Z ORTOGRAFIĄ NA CO DZIEŃ” ZAKWALIFIKOWAŁA SIĘ

MARTYNA ROJEK.

GRATULUJEMY!

LAUREACI KONKURSU "TANIEC LUDOWY"

I MEJSCE EX AEQUO: Aleksandra Czmajduch, Julia Mazur, Martyna Jodłowska 

II MEJSCE EX AEQUO: Maja Lauer, Mirosław Franczak

II MEJSCE EX AEQUO: Sabina Pojda,  Filip Botor 

WYRÓŻNIENIA: Diana Czempas, Mateusz Kulesza, Julia Słomian

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRZEDMIOTOWY "PINGWIN" Z MATEMATYKI

LAUREACI I MIEJSCA

DOMINIK BAŁABAN, ADAM JELIŃSKI

WYRÓŻNIENIE

OKTAWIA BUJNOWICZ - MIEJSCE 7 

ANTONINA LAZAR - MIEJSCE 8

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRZEDMIOTOWY MULTITEST Z MATEMATYKI

LAUREAT I MIEJSCA

ADAM JELIŃSKI

WYRÓŻNIENIE

DOMINIK BAŁABAN - MIEJSCE 5

OKTAWIA BUJNOWICZ - MIEJSCE 9

KLARA ZEGAR - MIEJSCE 11

ANTONINA LAZAR - MIEJSCE 12

MIĘDZYNARODOWY KONKURS "MŁODY WIRTUOZ"

ŚLĄSKI FESTIWAL CHÓRÓW

MEMORIAŁ SZACHOWY

KONKURS MUZYKI AKORDEONOWEJ

OGÓLNOPOLSKI KONKURS "ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ