NASZE SUKCESY 2015/2016

NASZE SUKCESY

MIĘDZYNARODOWY KONKURS TRĘBACZY

Mateusz Zimnik - miejsce II


III MIĘDZYSZKOLNY KONKURS SOLFEŻOWY

Uczniowie kl, III - III miejsce


XXIII MUZYCZNE PREZENTACJE MŁODYCH SKRZYPKÓW

Michalina Kostka - III miejsce


KONKURS MATEMATYCZNY "KANGUR 2016"

Agata Repeć kl.IV OSM - wynik BARDZO DOBRY

Ismena Pohl kl. III OSM - wyróżnienie
Marta Wagner kl. III OSM - wyróżnienie

Jakub Nowosad kl. IV OSM - wyróżnienie

Iga Ciepał kl. IV OSM - wyróżnienie


XXXVII KONKURS MŁODEGO MUZYKA "SZCZECINEK 2016"

Mateusz Zimnik - III miejsce


SZKOLNY KONKURS KOMPOZYTORSKI

Hanna Derej - I miejsce


VII CHRZANOWSKIE SPOTKANIA MŁODYCH INSTRUMENTALISTÓW

Mateusz Zimnik -  I miejsce
Eryk Król - II miejce
Małgorzata Filipczuk - wyróżnienie


SKAWIŃSKIE KONKURSY MUZYCZNE

Antoni Woch - I miejsce


VII WŁOCŁAWSKIE SPOTKANIA SKRZYPCOWE

Michalina Kostka - I miejsce,
oraz NAGRODA PREZYDENTA MIASTA WŁOCŁAWKA W KATEGORII "Osobowość konkursu" 

Hanna Steczek - III miejsce


IV GŁOGOWSKI KONKURS TRĘBACZY

Mateusz Zimnik - II miejsce


VIII OGÓLNOPOLSKI KONKURS SZKÓŁ MUZYCZNYCH I STOPNIA 
W CHEŁMNIE

Mateusz Zimnik - II miejsce


VI OLKUSKI FESTIWAL SKRZYPCOWY "MAŁY VIOLINISTA"

Julia Pietrzak - GRAND PRIX
Małgorzata Filipczuk - I miejsce


MISTRZOSTWA ŚLĄSKA AMATORÓW W PŁYWANIU

Hanna Derej - III miejsce


XXV BYSTRZYCKI KONKURS ZESPOŁÓW KAMERALNYCH

Michalina Kostka
Natalia Lerch
Hanna Steczek
Maja Giedwiłło


III OLKUSKI KONKURS PERKUSYJNY "MŁODY PERKUSISTA"

Antoni Woch - III miejsce


OGÓLNOPOLSKIE FORUM MŁODYCH INSTRUMENTALISTÓW
IM. KAROLA I ANTONIEGO SZAFRANÓW

Lidia Filipczuk - wyróżnienie


IV OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL SKRZYPCOWY 

Hanna Steczek - wyróżnienie


MIĘDZYSZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY 
"MARATON MATEMATYCZNY"

I miejsce zajęli uczniowie klasy IV OSM: Jakub Nowosad, Iga Ciepał, Agata Repeć 


OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA PRZEDMIOTOWA OLIMPUS

LAUREACI:
Agata Repeć - matematyka
Jakub Nowosad - przyroda
Julia Mazur - język angielski


XXV KONFRONTACJE INSTRUMENTALISTÓW DĘTYCH - Oława

Eryk Król - wyróżnienie


MIĘDZYNARODOWY KONKURS - OSTRAWA

Jakub Górski


XVIII DOLNOŚLĄSKI KONKURS GITAROWY

Mirosław Piotr Franczak - wyróżnienie


XI OGÓLNOPOLSKI KONKURS MŁODYCH INSTRUMENTALISTÓW

Mateusz Zimnik - wyróżnienie


III OGÓLNOPOLSKI KONKURS INSTRUMENTALISTÓW DĘTYCH BLASZANYCH

Mateusz Zimnik - wyróżnienie


SZKOLNY KONKURS PIOSENKI ANGIELSKIEJ

Już po raz kolejny w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Piosenki Angielskiej, w którym udział wzięli uczniowie klas IV-VI OSM.

Laureatami konkursu zostali:

I miejsce:  Maja Lauer z kl. VI OSM

II miejsce: Bianka Ciechimska, Alicja Cholewińska i Dagmara Wocław z kl. V OSM

III miejsce ex aequo: Maja Giedwiłło z kl. IV OSM

oraz   Martyna Jodłowska z kl. VI OSM

Nagrodę Publiczności otrzymała Maja Lauer z k. VI OSM.

Serdecznie gratulujemy! 


IV OGÓLNOPOLSKI KONKURS GITAROWY
"MŁODZI CZARODZIEJE GITARY"

Aleksander Pinkowski - miejsce III


VI OGÓLNOPOLSKI KONKURS GITAROWY
"GITARA W MUZYCE KAMERALNEJ"

Piotr Dutkiewicz, Mateusz Dutkiewicz - III miejsce


PRZESŁUCHANIA CEA DUETÓW FORTEPIANOWYCH

Maja Giedwiłło i Mateusz Dutkiewicz otrzymali 21 punktów. 


XVI MIĘDZYNARODOWY KONKURS SKRZYPCOWY
"JANKO MUZYKANT"

Hanna Steczek - miejsce III


XV OGÓLNOPOLSKIE PREZENTACJE MINIATUR SKRZYPCOWYCH

Michalina Kostka - miejsce III


"MAŁY CZY DUŻY WIRTUOZ"

Michalina Kostka - miejsce I


ZAWODY PŁYWACKIE

Hania Derej uczennica klasy V OSM - II miejsce
Maksym Łuka uczeń klasy VI OSM - III miejsce



WOJEWÓDZKI KONKURS Z JĘZYKA POLSKIEGO

MAJA LAUER została laureatką Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego!

Serdeczne gratulacje.


NASI REPREZENTANCI 
W III
 ETAPIE OGÓLNOPOLSKICH KONKURSÓW:

- „Z POPRAWNĄ POLSZCZYZNĄ NA CO DZIEŃ”

ISMENA POHL

- „Z ORTOGRAFIĄ NA CO DZIEŃ”

LENA KAROŃ

GRATULACJE!


KONKURS MIĘDZYSZKOLNY 
"BEZPIECZNIE I AKTYWNIE W CZASIE FERII".

Julia Mazur uczennica klasy VI OSM zdobyła I miejsce w konkursie  na prezentację multimedialną.

prev next

PŁYWACKIE MISTRZOSTWA MIASTA
Hania Derej najszybszą zawodniczką na Mistrzostwach Miasta Amatorów w Pływaniu - Sprint Dzieci!
Hania zdobyła pierwsze miejsce w stylu dowolnym i grzbietowym.
Gratulujemy!

XII GRAND PRIX TYCHÓW W TENISIE STOŁOWYM


II REJONOWY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK


MOJA KOMIKSOWA PRZYGODA Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM


IX MIKOŁAJKOWY KONKURS GITAROWY DLA DZIECI


VI OGÓLNOPOLSKI KONKURS TAŃCA SLĄSKIEGO " Trojak 2015"


MULTITEST 2015 - KONKURS MATEMATYCZNY

Dyplom laureata otrzymała:
Agata Repeć - uczennica klasy IV OSM

Dyplom wyróżnienia otrzymali:
Jakub Nowosad - kl.IV OSM
Klara Zegar - kl.VI OSM



Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur pharetra dapibus pharetra. Donec interdum eros eu turpis pharetra et hendrerit est ornare. Etiam eu nulla sapien. Nullam ultricies posuere nunc, eget mollis nulla malesuada quis.