Archiwum 2010/2011

KONCERT KOŃCOWOROCZNY UCZNIÓW ZSM

Dnia 15 czerwca 2011 o godzinie 17.00 w sali Koncertowej odbył sie Koncert Końcoworoczny w wykonaniu uczniów ZSM. Młodzi artyści po raz kolejny zaprezentowali wysoki poziom. 

DZIEŃ MAMA I TATY

Uczniowe OSM z okazji dnia Mamy i Taty przygotowali uroczyste i wyjątkowe przedstaweinie dla swoich rodzisów. Gospodarzami koncertu byli uczniowie klasy IV wraz z wychowawcą panią Magdaleną Wojkowską. 

I MIĘDZYSZKOLNY KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO I POLSKIEGO

Dnia 24 marca w naszej szkole zorganizowaliśmy I Miedzyszkolny Konkurs z języka angielskiego i polskiego. Rywalizacja była zacięta, a poziom konkursu wysoki. Zapraszamy do obejrzenia galerii z konkursu. 

prev next
prev next

DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY

W sobotę 19 marca w Zespole SzkółMuzycznych odbył się Dzień Otwarty Szkoły. Oprócz mozliwości zapisu do szkoły oraz uzyskania niezbędnych informacji było mozna zwiedzić budynek i wziąść udział w zajęciach otwartych. Zobacz naszą szkołę w obiektywie aparatu.

prev next

KONCERT PÓŁROCZNY UCZNIÓW ZSM

Dnia 13 stycznia 2011 o godiznie 17.00 w Sali Koncertowej odbył się Koncert Półroczny w wykonaniu uczniów ZSM. Publiczność jak zwykle dopisała a młodzi artyści oczywiście wszystkich zachwycili. 

PASOWANIE NA UCZNIA

23 września 2010 roku odbyło się uroczyste pasowanie na ucznia w Ogólnokształcacej  Szkole Muzycznej I stopnia. 

prev next
prev next

NIEZWYKŁA INAUGURACJA

W zespole Szkół Muzycznych im Feliksa Rybickiego w Tychach nowy rok szkolny został powitany wyjątkowo uroczyście.

Budynek szkoły przeszedł w tym roku gruntowny remont. Ze względu na prace budowlane, przez kilka miesięcy zajęcia dla uczniów odbywały się m.in. we WSZiNS i SP nr 18. Dziś młodzi muzycy wrócili do swojej szkoły i po raz pierwszy zobaczyli ją w nowej "szacie". Odnowione zostało praktycznie wszystko: sciany, podłogi, stolarka okienna i drzwiowa, instalacje, elewacja budynku. Jest swietlica, której w szkole brakowało i nowa klimatyzowana sala koncertowa, w której dziś zebrali się nauczyciele, uczniowie i ich rodzice oraz zaproszeni goscie, przedstawiciele władz miasta, osoby związane z kulturą i oswiata w Tychach i województwie sląskim.

- Szkoła czekała na ten remont czterdzieści lat - mówiła Ramona Kuźnik-Glenszczyk, dyrektor ZSM. - Dziękuje wszystkim, którzy wspierali nas i przyczynili się do tego, że dziś wchodzimy do pięknych, nowych sal. 

prev next