DYREKCJA SZKOŁY

mgr Tomasz Giedwiłło - Dyrektor

mgr Magdalena Wojkowska - Wicedyrektor

mgr Justyna Płachno - Wicedyrektor

KIEROWNICY SEKCJI

mgr Magdalena Piotrowska – sekcja instrumentów smyczkowych i gitary

mgr Jacek Dobrzański – sekcja instrumentów dętych, akordeonu i perkusji

mgr Joanna Buczyńska – sekcja ogólnomuzyczna

mgr Magdalena Minor – sekcja fortepianu

Aby móc kontaktować się z nauczycielami podajemy ich adresy:

Login nauczyciela to zawsze format:
imie.nazwisko@zsm.tychy.pl

Przykłady:
adam.kowalski@zsm.tychy.pl
Lub z dwuczłonowym nazwiskiem
anna.nowak-kowalska@zsm.tychy.pl

Wszystko bez polskich znaków.

WYCHOWAWCY

KONSULTACJE DLA RODZICÓW


Wychowawcy OSM oczekują na Państwa

w każdą pierwszą środę miesiąca w godz. 17.00-17.30
(oprócz września, grudnia, maja).

Uwaga! Konsultacje z wychowawcą klasy VI OSM,
panią Aleksandrą Kruż, odbywają się o godz. 19.00-19.30


Opiekunowie PSM oczekują na Państwa

raz w miesiącu (oprócz września, grudnia, maja)
w terminach ustalonych na wrześniowym zebraniu.


GRONO PEDAGOGICZNE

  Sekcja fortepianu

1. Magdalena Minor – fortepian, fortepian dodatkowy - kierownik sekcji
 2. Tadeusz Barylski – fortepian, fortepian dodatkowy, akompaniament,
 3. Anna Chruściel – fortepian, fortepian dodatkowy, akompaniament,
 4. Bożena Furmańska – fortepian, fortepian dodatkowy,
 5. Tomasz Giedwiłło – fortepian dodatkowy,
 6. Alicja Gutowska-Martinez – fortepian, fortepian dodatkowy, akompaniament,
 7. Barbara Klikiewicz – fortepian, fortepian dodatkowy,
 8. Sabina Kulisz - Leszczyńska– fortepian, fortepian dodatkowy, akompaniament,
 9. Jakub Mariańczyk – fortepian, fortepian dodatkowy, akompaniament,
 10. Joanna Martinson – fortepian, fortepian dodatkowy, akompaniament,
 11. Agata Misiura – fortepian, fortepian dodatkowy, akompaniament,
 12. Joanna Nowakowska – fortepian, fortepian dodatkowy, akompaniament,
 13. Jan Porzuczek – fortepian, fortepian dodatkowy, akompaniament,
 14. Justyna Sagan – fortepian, fortepian dodatkowy, akompaniament,
 15. Maksim Slushniuk – fortepian, fortepian dodatkowy, akompaniament.


   Sekcja przedmiotów ogólnomuzycznych

 1. Joanna Buczyńska – kształcenie sł., audycje muzycznej - kierownik sekcji,
 2. Justyna Fenczyszyn-Ćmiel – kształcenie sł., rytmika,
 3. Tomasz Giedwiłło – chór, zespół wok-instr.,
 4. Zofia Iskra-Cieślik – kształcenie sł., rytmika, czytanie nut głosem,
 5. Aleksandra Kruż – orkiestra, kształcenie sł., audycje muz., literatura muz., zasady muz. z elem. edycji nut,             podstawy dyrygowania,
 6. Małgorzata Mazur – kształcenie sł., audycje muz.,
 7. Kamil Pawłowski – kształcenie sł., audycje muz., improwizacja z elementami kompozycji,
 8. Justyna Płachno – rytmika, kształcenie sł., audycje muz.,
 9. Kornelia Szostak – zajęcia taneczne,
 10. Agata Złocka – kształcenie sł., rytmika.


 

   Sekcja instrumentów smyczkowych i gitary

  1. Magdalena Piotrowska – skrzypce – kierownik sekcji,
  2. Mariusz Bury – gitara,
  3. Mirosław Franczak – gitara,
  4. Aleksandra Frączek – skrzypce,
  5. Łukasz Konieczny – skrzypce,
  6. Sebastian Malon – skrzypce,
  7. Mariusz Orzełowski – gitara,
  8. Janusz Pietrucha – gitara,
  9. Jacek Płosa – gitara,
  10. Mateusz Prześlak – gitara, zespół gitarowy,
  11. Oskar Radwański- skrzypce,
  12. Grzegorz Skiba – gitara,
  13. Franciszek Skóra – wiolonczela,
  14. Kalina Szczyrba – skrzypce.
  15. Kamil Pawłowski – kontrabas
  16. Marta Sobol-gitara

 

   Sekcja instrumentów dętych, akordeonu i perkusji

 1. Jacek Dobrzański-klarnet, Big Band-kierownik sekcji
 2. Aleksandra Borowiecka-Kwolek – flet,
 3. Anna Tomaszewska – flet,
 4. Robert Czmok – saksofon,
 5. Robert Kier – akordeon,
 6. Mateusz Misiak – perkusja, zespół perkusyjny,
 7. Michał Młot – akordeon,
 8. Krzysztof Nowakowski – perkusja,
 9. Grzegorz Szczyrba – trąbka,
 10. Gabriela Wąż – flet,
 11. Mariola Żebrowska – flet.

   Przedmioty ogólnokształcące

1. Marek Białoń – historia,
 2. Elżbieta Borowska – język niemiecki,
 3. Joanna Gawor – geografia,
 4. Ewa Godzik – język angielski,
 5. Ryszard Hoffman – fizyka,
 6. Beata Holecka – edukacja wczesnoszkolna,
 7. Małgorzata Jaromin – wychowanie do życia w rodzinie,
 8. Agnieszka Krasuska – edukacja dla bezpieczeństwa,
 9. Paweł Kubica – informatyka,
 10. Paweł Lebuda– wychowanie fizyczne,
 11. Gabriela Mikołajec – edukacja wczesnoszkolna,
 12. Beata Niesyto – matematyka,
 13. Małgorzata Nowakowska – język polski,
 14. Anna Marcinczak – religia,
 15. Katarzyna Polczyk – chemia,
 16. Bogumiła Rybska – edukacja wczesnoszkolna,
 17. Kornelia Szostak – plastyka, technika,
 18. Mirosław Wojciechowski - etyka
 19. Magdalena Wojkowska – język polski,
 20. Elżbieta Woźniak – przyroda, biologia.


Pozostałe

Lidia Kępowicz, Bogumiła Rybska, Gabriela Mikołajec – biblioteka, centrum multimedialne
Jolanta Kloc, Agnieszka Kokoszka, Paweł Lebuda, Teresa Lipińska, Beata Niesyto – świetlica
Agnieszka Ludynia – pedagog